aCSa.ServerGame.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul nostru. Vă rugăm să vă inregistrati si să cititi regulamentul cu atenţie. Orice incalcăre a regulilor va fi sanctionata cu excluderea permanenta de pe forum.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 reclamatie Mr.Frodo

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ciupacabra




Mesaje : 14
Data de inscriere : 19/06/2012
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyJoi 21 Iun - 12:51

nick: ciupacabra
motiv: asa ceva nu se poate , mia facut ss iam dat pozele si dupaia imi dadea kick de pe serv ...
dovada: http://www.2shared.com/photo/fonjpVJZ/2012-06-21_00004.html
dovada: http://www.2shared.com/photo/NGO9e2WG/2012-06-21_00003.html
dovada: http://www.2shared.com/photo/uKmgg_sX/2012-06-21_00001.html


Vlad ma cunoaste de pe forumu www.bullets.ro.

oricum nu mai intru pe serv pana nu se rezolva ceva cu frodo....


Ultima editare efectuata de catre ciupacabra in Joi 21 Iun - 14:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Mr.Frodo

Mr.Frodo


Mesaje : 34
Data de inscriere : 12/06/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyJoi 21 Iun - 12:56

Ok .... Chiar se poate ...pentru ce sa stai spec sa ingreunezi mie jocul ? ...Nu duc lipsa de playeri,avem nevoie ca suntem la inceput.Nu imi pasa de unde te stie Vlad si nu mai fa reclama ca te banez pe forum.Este o regula ....Daca pleci si nu ai chef de joc iesi de pe server.Multumesc.
Sus In jos
ciupacabra




Mesaje : 14
Data de inscriere : 19/06/2012
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyJoi 21 Iun - 12:58

Mr.Frodo a scris:
Ok .... Chiar se poate ...pentru ce sa stai spec sa ingreunezi mie jocul ? ...Nu duc lipsa de playeri,avem nevoie ca suntem la inceput.Nu imi pasa de unde te stie Vlad si nu mai fa reclama ca te banez pe forum.Este o regula ....Daca pleci si nu ai chef de joc iesi de pe server.Multumesc.

nici nu am apucat sa revin dupa ce ti-am dat pozele mam trezit cu kick ......
nu are rost sa ma zic nimic , in felu asta alungi playeri de pe serv ....
am observat ca nuti pasa !!
cum intram inapoi pe serv iar imi dadeai kick
mai ai o reclamatie si aici domnule frodo http://www.bullets.ro/viewtopic.php?f=61&t=772
Sus In jos
VlaD

VlaD


Mesaje : 116
Data de inscriere : 27/05/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyJoi 21 Iun - 23:37

Frodo te rog sa te potolesti.avem nev de el.

Sus In jos
H3adSh0t Am3rican




Mesaje : 72
Data de inscriere : 14/06/2012
Localizare : Romania

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyVin 22 Iun - 6:23

ciupacabra da`mi si mie linku pe PM cu site`ul de unde ti`ai luat counetrul ala PGL
Sus In jos
ciupacabra




Mesaje : 14
Data de inscriere : 19/06/2012
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyVin 22 Iun - 6:26

H3adSh0t Am3rican a scris:
ciupacabra da`mi si mie linku pe PM cu site`ul de unde ti`ai luat counetrul ala PGL

e bun doar pe steam pe valve nu merge sau ai steam?
e cfg meu PGL.Gui.3.2
Sus In jos
Mr.Frodo

Mr.Frodo


Mesaje : 34
Data de inscriere : 12/06/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyDum 24 Iun - 2:12

O sa ma potolesc cand nu o sa imi vorbeasca in impresii . Spectator = kick ...Asa scrie in regulament eu asa fac.Scoate-mi adminul ca ii dau kick ca sta spectator . Ciupacabra ? ...Lasa cs-ul si dute la vanat oi .Inchide ca te sun eu.
Sus In jos
ciupacabra




Mesaje : 14
Data de inscriere : 19/06/2012
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyDum 24 Iun - 16:09

Mr.Frodo a scris:
O sa ma potolesc cand nu o sa imi vorbeasca in impresii . Spectator = kick ...Asa scrie in regulament eu asa fac.Scoate-mi adminul ca ii dau kick ca sta spectator . Ciupacabra ? ...Lasa cs-ul si dute la vanat oi .Inchide ca te sun eu.


numi pun mintea cu tine esti prea destept asa ca renunt sa ma mai cert cu tine pacat de servu asta ca e la inceput si nu are admini care sa se ocupe de el
cum ar trebuii .... spectator ma pus automat cand mi-ai facut ss nu mam pus singur!!!!!



Mare e gradina domnului pacat ca alti mai sar gardu

Mr.Frodo , cand adminam eu servere tu te jucai cu putza in nisip asa ca nu ma compar cu tine ca esti prea destept

Eu sper ca Vlad sati retraga adminu dupa cum vad eu nu are nevoie de admini care sa alunge playeri de pe serv: admini sunt cu caru mult mai buni ca Mr. Frodo


Ultima editare efectuata de catre ciupacabra in Lun 25 Iun - 2:03, editata de 2 ori
Sus In jos
Th33nd

Th33nd


Mesaje : 82
Data de inscriere : 06/06/2012
Localizare : oltenita

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyDum 24 Iun - 21:13

Mr.Frodo a scris:
Contra.Sa iesi de pe server cand ma vezi .
Sus In jos
Mr.Frodo

Mr.Frodo


Mesaje : 34
Data de inscriere : 12/06/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyLun 25 Iun - 7:29

Ok ciupacabraca :X sunt fanul tau ....joci in pgl ? ....Esti zeu coita....ma pis pe el admin ....nu ti-am vorbit in sictir sa imi vorbesti in sictir asa ca plimba oile.....DND...Inchide ca te sun NOI de pe fix .... clown
Sus In jos
VlaD

VlaD


Mesaje : 116
Data de inscriere : 27/05/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyLun 25 Iun - 9:13

eu zic sa o terminati
Sus In jos
ciupacabra




Mesaje : 14
Data de inscriere : 19/06/2012
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyLun 25 Iun - 9:49

Mr.Frodo a scris:
Ok ciupacabraca :X sunt fanul tau ....joci in pgl ? ....Esti zeu coita....ma pis pe el admin ....nu ti-am vorbit in sictir sa imi vorbesti in sictir asa ca plimba oile.....DND...Inchide ca te sun NOI de pe fix .... clown


motivu pentru care mi-ai facut ss era ca te umileam prea tare la cs , tu ai tot dreptu sa ma verifici ai procedat corect doar ca nici nu am apucat sa inchid mess si kick am intrat iar iar kick si tot asa de vreo 5 ori!

eu o sa ingrop securea razboiului si te accept ca fanu meu asta casa iti treaca supararea pe mine ..

"man oricine iti facea reclamatie daca patea ce am patit eu consider ca serverele noastre sunt partenere" si nu ar trebui sa fie asa ceva

tinere revinoti cu picioarele pe pamant ca tisa urcat adminu la cap!

cam toti sunt tari in gura in spatele monitorului dar in real live sunt morti!
Sus In jos
VlaD

VlaD


Mesaje : 116
Data de inscriere : 27/05/2012

reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo EmptyLun 25 Iun - 11:19

topic inchis
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie Mr.Frodo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Mr.Frodo   reclamatie Mr.Frodo Empty

Sus In jos
 
reclamatie Mr.Frodo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Mr. Frodo. BAN FARA MOTIV ...
» Model Reclamatie Admin
» reclamatie H3adSh0t Am3rican

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
aCSa.ServerGame.Ro :: aCSa CS 1.6 Server :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: